Gizlilik Politikası

Kişisel siteme (gokhandag.com) hoş geldiniz. gokhandag.com aşağıdaki gizlilik politikasını benimsemiş olup bu politikanın değiştirilmesi durumunda eski sürümler saklı kalmak kaydıyla yeni sürümün yayınlanması temel prensip olacaktır.

Kayıtsız kullanıcı (sitemizde üyelik bulunmamaktadır) ve e-posta listelerine kayıt olarak içerik bilgilendirilmesi mantığı ile toplanan kişisel veriler içerisinde kişinin adı, soyadı, e-posta adresi, doğum tarihi, fotoğrafı, telefon numarası yer alabilecek olup sitemiz ve şahsım hiçbir şekilde T.C. Kimlik numarası talebinde bulunmamaktadır, bulunmayacaktır.

Elde edilmiş yukarıda bahsi geçen kişisel veriler talep edilmesi durumunda yalnızca yasal (adli, idari) mercilerce paylaşılacak olup başka hiçbir kuruma bu bilgilerin iletilmesi söz konusu olamaz.

Kişinin bilgileri, tarafıma ulaşılması ve değişiklik talep etmesi durumunda kullanmış olduğum sitenin altyapısının müsaitliği doğrultusunda şahsımca değiştirilebilir.

Elde edilmiş yukarıdaki kişisel bilgiler sadece bu sitenin bilgilendirme, reklam, pazarlama faaliyetleri için kullanılabilecektir.

Sitemizden diğer sitelere yapılan yönlendirmeler sonrasında paylaşılacak kişisel verilerden sitemiz ve şahsım sorumlu tutulamaz.

Sitemi ziyaret etmiş, e-posta listesine kayıt olmuş veya kayıt olmadan yorum vs. yazmış her kişi iş bu güvenlik politikasını peşinen kabul etmiş olur.

Uyuşmazlıklarda yetkili merci İstanbul Mahkemeleridir.

Gökhan Dağ (gokhandag.com)

iletisim@gokhandag.com